o mnie

Cześć,

Nazywam się Sebastian Czarnecki i jestem absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Jeszcze na studiach dostałem się do nowo-otwartego Centrum Nauki Kopernik gdzie spędziłem następne 4 lata swojego życia tworząc i prowadząc niezapomniane projekty i programy. Zaraz potem, przez następne 2 lata zdobywałem doświadczenie w korporacji Wolters Kluwer jako specjalista ds. systemów, a niedawno ukończyłem roczne stypendium Google’a na programistę Android. Zawsze chciałem nauczyć się programować w Javie, a kurs ten był najlepszą ku temu okazją.

Moim ukochanym hobby od lat jest, jak chyba nie trudno zauważyć, fotografia, której poświęcałem zawsze dużo swojego wolnego czasu. Zaowocowało to wystawami w dobrych lokalizacjach, a także współpracą z magazynami i portalami.

Gdy projektuje aplikacje, strony albo po prostu rozwiązania dla użytkowników, uwielbiam korzystać z google’owskiego Material Design. Na bieżąco obserwuje dynamicznie zmieniający się rynek aplikacji i nowinek technicznych. Jako ciekawostkę, mogę napisać, że w moich projektach korzystam ze złotych proporcji, które można wyznaczyć za pomocą Ciągu Fibonacciego. O zastosowaniach tego ciągu matematycznego pisałem w pracy magisterskiej na UW: link w pdf

Z kulturalna.waw.pl:

Sebastian Czarnecki urodził się 18.04.1988 w Warszawie. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Przez 4 lata powiązany z Centrum Nauki Kopernik, gdzie m.in był współautorem galerii tematycznej Mikroświat z zakresu fotografii mikroskopowej. Wykonywał projekty m. in. dla: IKEA, Wolters Kluwer, bryla.pl. Laureat konkursów m. st. Warszawy, Szerokiego Kadru. Jego fotografie wyróżniają przemyślane, spokojne kompozycje oraz układy.

Autor 5 wystaw: ‘Pocztówki ze snów’; ‘Iluminacje’; ‘Spacer’; ‘Powstania Młodych’; ‘Pałac w Pałacu’, które były wystawiane w takich miejscach jak.: taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki, Domoteka (galeria handlowa – warszawski Targówek), Teatr Collegium Nobilium (ul. Miodowa), Galeria Funky (Plac Zbawiciela 1), Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, opuszczona hala Stoczni Gdańskiej (Festiwalu Sztuki 2015), Hotel Marriott (X Kongres Rozwiązania HR). Wystawę “Pałac w Pałacu” w Pałacu Kultury i Nauki obejrzało do tej pory 600 tys. zwiedzających.

Kulturalna.warszawa.pl

 Warszawa 2018